Naše aktivity

Čo je nové v našej škole?

Príchodom nového školského roka 2019/2020 sme v našej MŠ privítali nových kamarátov.

Deti z dvoch tried budú počas celého školského roka pravidelne navštevovať športovú halu.

Predškoláci sa zúčastnili kurzu základov korčuľovania.

Pribudli nám nové projekty:

• Voda- projekt vypracovaný v rámci IMZ
  • Recyklohry- zapojené všetky triedy MŠ
  • Country tanec- trieda Vtáčat

V rámci Recyklohier a ekologickej výchovy každá trieda vysadila svoj stromček, o ktorý sa bude starať.

Navštívilo nás divadlo i kúzelník.

Staršie deti sa zúčastnili aktivít v Tribečskej knižnici a navštívili putovné planetárium.

Predškoláci potešili pekným vystúpením starkých v domove dôchodcov.

A čo nás ešte čaká v tomto kalendárnom roku?

Veľa, veľa zábavy i práce, tvorivé dielne, stretnutie s Mikulášom i radostné Vianoce v MŠ.

Ak chcete vidieť fotografie zo života v našej MŠ, navštívte našu facebook stránku.

Sadenie stromčekov

Cvičenie v športovej hale

Prihláste svoj email, zašleme Vám len dôležité oznámenia
Súhlasím s použitím údajov podmienky