Oznam o prerušení prevádzky MŠ

Vážení rodičia, vzhľadom ku vzniknutej situácii Vás žiadam, aby ste najneskôr 7.2. 2020 do 10.00 hod. potvrdili príchod Vášho zdravého dieťa do materskej školy, z dôvodu spustenia prevádzky od 10.2.2020, nakoľko RÚVZ prerušil prevádzku neobmedzene a túto informáciu požaduje. Túto informáciu poskytnite usmiatym smajlíkom do mailu materskej školy, prípadne kontaktujte triedne učiteľky. Za pochopenie ďakujeme a tešíme sa na už zdravé deti.

Prihláste svoj email, zašleme Vám len dôležité oznámenia
Súhlasím s použitím údajov podmienky

Kontakty

  • Materská škola Škultétyho
    Škultétyho 2630/10
    955 01 Topoľčany

Kontakty

  • 038 / 532 33 95
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • prevádzka MŠ 7,30 – 16,30

Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk / www.mwshop.eu